Hoci boli na Farme 12 Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav vyhlásení za najkrajší pár, pár reálne nikdy netvorili. Dlho sa totiž hovorilo o tom, že napriek fingovanej farmárskej svadbe sa víťazka zapozerala skôr do ženíchovho kamaráta Henricha Kuľka. Napriek tomu sa ona a sympaťák z Chraste nad Hornádom naďalej stretávajú. Najnovšie sa dokonca spolu namočili do poriadne mrazivého dobrodružstva!

Otužovanie sa v týchto dobách stáva tak modernou záležitosťou, až si z neho ľudia začínajú uťahovať rovnako ako kedysi z crossfitu. To však nebráni čoraz viac odvážlivcom, aby ho vyskúšali a fotky a videá z tejto aktivity následne vešali na sociálne siete.

Predsavzatie vyskúšať otužovanie si, zdá sa, dal aj strieborný finalista Farmy Lukáš Stanislav. K videu, na ktorom sa ponára do ľadovej vody spolu so Xéniou, pripísal: Prvá výzva v roku 2021 je za mnou! Bolo to super!“

Nadšený dedinčan dokonca pripustil, že začne otužovanie praktizovať na pravidelnej báze. Lukáš síce už neprezradil, či sa na ponorenie do ľadovej vody nejako špeciálne chystal, každopádne je všeobecne známe, že prvému pokusu o niečo takéto by mali predchádzať týždne príprav s postupne chladnejšími a chladnejšími sprchami.

VIDEO, ktoré vďaka tesným Xéniiným plavkám už veľa priestoru fantázii nenecháva, si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj: Instagram/lukas.stanislav | Foto: Instagram/lukas.stanislav, TV Markíza