„Nie, nie sme spolu. Už na východe, keď sme boli spolu u Lukáša, už tam sme spolu neboli. Ja som sa s ním rozišla,“ oznámila Sára Adamčíková začiatkom mesiaca vo svojom videu. „Proste ja som zmenila veľmi myslenie. Už ako som vypadla z Farmy, už vtedy som cítila, že ja vo svojom živote teraz chlapa nechcem. Doslova. Pretože som sa viac nastavila na sebalásku.“

V spomínanom videu Sára niekoľko ďalších minút hovorí o tom, že robila chybu, keď predtým neustále vyhľadávala mužskú spoločnosť, no vie, že v novom roku to bude úplne inak. „Keď nebudete spokojné samy so sebou, nebudete potom spokojné ani vo vzťahoch,“ poučila exfarmárka iné ženy.

Jej veľká láska z Farmy Erik Zahorjan vtedy zareagovala poriadne svojsky. „Neviem, kto sa rozišiel na Vianoce, snáď si ma na silvestrovskú chatu nevolala len pre followerov a videjká? Na Nový rok spíme spolu, na ďalší deň ťa už k*áti druhý! Gratulujem a želám veľa šťastia a moje meno si do úst už neber,“ odkázal po zhliadnutí videa znechutený východniar.

Pluske sa včera podarilo vypátrať, kto má byť údajne jej nový muž, ktorého Erik spomenul vo svojom vyjadrení. Podľa denníku je jeho meno Tomáš a so Sárou údajne dodnes tvorí pár. Zblížiť ich mohla napríklad spoločná záľuba v otužovaní, pričom jeden z dôkazov, že spolu trávia väčšinu času je, že na sociálne siete pridávajú fotky z rovnakých miest a v rovnakom čase.

Nevydržalo Sárino predsavzatie učiť sa milovať sama seba a držať sa ďalej od mužov ani tých pár dní, čo klasické predsavzatia prežijú? Alebo je len ďalšou z tých, čo vodu kážu a víno pijú?

Kým Erik sa na článku v Pluske len (a tak trochu škodoradostne) zasmial, Sára sa večer rozhodla obohatiť tému o svoje vyjadrenie, v ktorom všetko popiera: „Iba by som chcela povedať k tomu toľko, že rada by som sa zoznámila s mojím novým frajerom, pretože žiadneho nemám.“

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

https://youtu.be/O448aigDynI

Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova, Pluska.sk | Foto: Facebook, YouTube/Sarik