Poznáte to? Keď ste príliš unavení, máte čo robiť, aby vám hlava neodkvecla zakaždým, keď si niekam sadnete. Stáva sa to zvlášť v dopravných prostriedkoch. Ella zažila niečo podobné, no s úplne iným koncom, na aký sme zvyknutí. Keď sa vo vlaku prebrala, stŕplo jej  celé telo!

 

Ella bola v poslednom ročníku na univerzite vo Veľkej Británii, a tak tento rok pre ňu nebol ľahký. Zvlášť aj preto, že musela nechať svoju prácu na polovičný úväzok kvôli škole, a tak každé euro bolo pre ňu veľkým bohatstvom. Pridalo sa k tomu aj trápenie po tom, keď zistila, že 35 libier (cca 40 eur), ktoré jej mali prísť na účet, nedorazili.

Cestou vlakom, myslela len na stratené peniaze. Zavolala mame, aby sa jej zdôverila o svojom probléme a potom si na pár minút zdriemla. Keď sa prebudila, uvidela na nohách servítku. Bála sa ju odkryť, no keď to urobila, bola celá bez seba. Mala tam 100 libier (cca 113 eur).

Vo vlaku jej dali peniaze!

Pravdepodobne niekto vo vlaku počul jej vrúcny rozhovor s mamou o stratených peniazoch, a tak sa rozhodol jej takto pomôcť. Rozplakala sa šťastím, že ešte stále existujú na tomto svete štedrí ľudia. Darcovi je nesmierne vďačná za skutok, ktorý urobil.

Zdrojl Foto: Facebook, Pixabay.com