Vyhadzov z Farmy napriek výhre v dueli by v tejto sérii nebol žiadnym precedensom. Čo znamená potupne odísť bez rozlúčky si totiž už pred časom na vlastnej koži zažila Rebeka Hlavatá, ktorá tak doplatila na porušovanie pravidiel všetkých štyroch duelantov. Stane sa niečo podobné aj Erikovi Zahorjanovi?

Noro Brezík je všeobecne neobľúbený medzi mnohými divákmi, jeho odvekého súpera Erika Zahorjana zas “nemusia” ostatní farmári. Nech by teda dnešný duel dopadol akokoľvek, jedna strana by sa potešila. Je však možné, že (škodo)radosť bude nakoniec na oboch stranách a jedinými porazenými budú samotní duelanti bez ohľadu na výsledok?

Na to, že sa Erik správa trochu výstredne, si už zvykol asi každý. To, čo ale robil tesne pred duelom, bolo nanajvýš zvláštne. Mladý Prešovčan sa totiž prechádzal okolo svojej chatky a mrmlal si popod nos vety ako “tak, zafajči si ešte jednu cigaretku, to urobíš najlepšie” (sledujúc pritom Nora) či “už keď sa z Erika aj ďábel pos*re, tak to je fú!”. Týmto spôsobom sa zrejme motivoval pred nastávajúcim duelom.

Jeho hecovanie však nezostalo len v tejto rovine. Erik sa napokon celkom nepochopiteľne vybral preč od duelantskej chatky, aby si zazvonil na zvonec na kaplnke. A tá je, samozrejme, od miesta, kde má povinnosť zostať, vzdialená viac ako päť metrov. Týmto porušil pravidlá rovnakým spôsobom, ako nedávno Eva s Monikou. Keďže však tie duel prehrali, už sme sa nedozvedeli, aký by bol ich trest v prípade výhry.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Ako napokon dopadne duel?

Výsledok duelu, ktorý je už jasný vďaka predpremiére reality šou na Voyo, poukazuje na výsledok 3:0 v prospech Erika. Či drzý Prešovčan napokon nejakým spôsobom doplatí na ignoranciu pravidiel, sa dozvieme dnes večer.

Zdroj/Foto: TV Markíza