Je to pár dní, čo Slovensko pripravovala na ďalší protest pod taktovkou zoskupenia za slušné Slovensko. No iba 24 hodín pre uskutočnením, zostali ľudia ako oberaní. Zhromaždenie bolo zrušené, čo protestujúcich extrémne nahnevalo. Dnes si organizátori sypú popol na hlavu!

 

Vraždy novinára a jeho snúbenica spôsobila na Slovensku búrlivé diskusie, ktoré sa dostali do bodu, že nastala nestabilná politická situácia. Ľudia našli nádej v organizácií Postavme sa za slušné Slovensko. Dokázali na toľko zmobilizovať ľudí, že pochodov na námestiach sa zúčastnilo takmer 100-tisíc ľudí. Tí, však z ničoho nič zrušili protest, čo ľudí sklamalo ale aj rozzúrilo.

Po tvrdej kritike ich podporovateľov sa rozhodol zareagovať jeden z organizátorov, Juraj Šeliga. Ten úprimne priznal, že to ako oznámili zrušenie zhromaždenia zbabrali. ,,Videli sme, že prezident podpísal nomináciu vlády a celý boj sa presúva do Národnej rady. Povedali sme si, že to nechcem hrotiť. Zle sme to odkomunikovali, to sme zbabrali,“ uviedol pre hnonline.sk.

Zdroj/Foto: Instagram, slovensko.hnonline.sk, facebook