Krásna speváčka Monika Bagárová (27) už viac než rok žiari šťastím a láskou k malej dcérke Rumii, ktorú vychováva spolu s partnerom MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom (31). Krásna rodinka, ktorú sledujú tisíce fanúšikov na sociálnych sieťach, momentálne prežíva náročnejšie obdobie, ktoré si ľudia spájajú s ich rozchodom. Aká je pravda?

Monika aktuálne trávi množstvo času na natáčaní novej série speváckej súťaže Superstar, kde sedí v porotcovskom kresle a jej partner Makhmud sa pripravuje na dôležitý zápas mimo Českej republiky.

Z toho dôvodu dvojica nezdieľa spoločné chvíle, ktorých je pomenej, na sociálnych sieťach a preto sa fanúšikovia snažili zistiť aj od speváčkinej sestry Natálie ako to medzi nimi je. Tá sa na konšpiračné otázky už nemohla dívať a verejne všetkým odpovedala.

„Ano, jsou stále spolu. Někdy mě zaráží, proč lidé mají stále chuť starat se o soukromí. Budu k vám naprosto upřímná. Jsou věci, o kterých nemusíte všichni vědět a ptát se na to. Mně tohle od lidí přijde dost nevhodné. Monča se s Machem nerozešla! Jen mají každý dost své práce, takže je pro ně společný čas momentálně těžší nakombinovat, to je celé,“ ujasnila veci na pravú mieru.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika