Sociálny experiment, na základe ktorého sa podľa viacerých aspektov spojili páry, ktoré k sebe geneticky i povahovo patria, obnáša i komplikácie. Konkrétne hovoríme o novomanželoch Diane a Michalovi zo šou Svadba na prvý pohľad, ktorí sa už vrátili zo svadobnej cesty, kde si užívali medové týždne a spoznávali sa navzájom.

Po návrate z exotiky si Michal nasťahoval manželku k sebe. Možno čakal polovičku, ktorá mu navarí chutné jedlo a bude ho starostlivo rozmaznávať. Avšak Diana veľmi variť nevie, no pre manžela sa prekonala a pripravila mu sviatočný obed. Spokojný Michal ju vzal na jeho najobľúbenejšie miesto spojené s koníčkom, rybačku. A tam sa to začalo. Výlet bol celkom fajn, až kým sa Diana nerozhodla prenocovať na byte a nechať ho tam samého. Druhý deň po návrate rybára domov sa strhla hádka.

,,Ja taký život žiť nebudem, buď sa prispôsobíš, alebo nie je o čom! Keď nechceš byť zodpovedná a žiť život ako doteraz, tak nech sa páči. Hoď obrúčku tam do kúta a dovi dopo!” kričal nahnevaný Michal smerom k Diane, ktorá sa nezmohla ani na slovo. Ako bude pokračovať ich vzájomné manželstvo, sa dozvieme v ďalších epizódach obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad, a to dnes večer na Markíze.

Zdroj/Foto: Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial