Luna už síce statok opustila, no mala ešte pár slov, ktoré chcela verejnosti povedať. Aj keď sa snažila vychádzať s každým a nebola jednou z tých, ktoré by vyvolávali konflikty, otvorene povedala svoj názor na všetkých. 

Zvláštna bytosť a neprehliadnuteľná súťažiaca – presne taká je Luna, buď ju milujete, alebo neznášate. Sama si to dobre uvedomuje, podľa jej slov boli na Farme všetci falošní, vrátane jej samotnej.

,,Potom Matúš odišiel, a ja neviem, čo to tam: Super postava, toto toto! Vôbec sa ma to nedotklo, lebo viem, že ako vravel Matúš Mesutovi, že: Aj ja som taký ako ty vonku! Ale tam hral toho pána dokonalého, aby všetkým vyhovel, bol bezkonfliktný a pritom doma je divočiak, ako sám povedal. Podľa seba súdim teba a na druhom mi vadí to, čo mi vadí na sebe. Čiže, že moje vystupovanie sa mu nepáčilo. Aspoň som bola sama sebou a on tam hral nejakú formu,“ uvádza známa brunetka, ktorá si kritiku k srdcu neberie.  ,,Všetci sme tam falošní, všetci sme tam najhorší, nikto si tam nezaslúžiť byť,“ skonštatovala o sebe a kolegoch Luna. Celé vyjadrenia o farmároch si pozrite vo videu.

VIDEO:

Foto/Zdroj/Video: YouTube, farma.markiza.sk