Prípad neobjasnenej vraždy začína naberať na obrátkach. Po demisii Kaliňáka odišiel z vlády aj Fico, no ten ktorý v prípade figuruje najviac vo vláde zostal. Rodičia zavraždeného novinára Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27) sa rozhodli prehovoriť. V mimoriadnej relácii v televízii Markíza sa vyjadrili k celému prípadu aj k priebehu vyšetrovania. Drsné slová plné hnevu, bezradnosti a nedôvery vás nenechajú chladnými!

 

Do éteru sa dostala ohavná správa o údajnom súvise medzi nebohým novinárom a drogami, ktorú mal vypustiť prezident policajného zboru Tibor Gašpar. Otec zosnulého reportéra to vidí tak, že to urobil len preto, aby odpútal pozornosť od jeho osoby. Celý priebeh vyšetrovania sa mu nejaví najlepšie a dodal, že jeho syn s drogami nič nemal, len sa venoval hospodárskej kriminalite.

Na adresu Tibora Gašpara Kuciak starší dodal, že práve on by mal odstúpiť zo svojho postu, vyšetrovanie nikam nepostúpilo a je na bode mrazu. Tiež podotkol, že mu neverí, pretože zhodou okolností sa meno jeho švagra objavilo v článku jeho syna.

Zlatica Kušnírová s týmto tvrdením iba súhlasí. Podľa nej nie je Tibor dobrý policajt, nemá dobré srdce ani svedomie, určite by mal odstúpiť práve on. Tiež sa poďakoval širokej verejnosti za prejavenú súdržnosť v týchto ťažkých chvíľach. Rodina zavraždených nebude mať pokoj do chvíle, kým sa nenájdu zodpovední páchatelia.

Zdroj/Foto: facebook