Mladá žena má poriadne tvrdohlavého otca. Aspoň to počúvala zo strany rodiny takmer dvadsať rokov. Dcéra otcovi neustále vyčítala jednu vec, no keď prišla na skrytý význam, nestačila sa diviť.

Ria má dvadsaťštyri rokov, takže je samozrejmé, že otcovi vyčítala jeho staromódny vkus. Obzvlášť sa zamerala na jednu košeľu, ktorú nosil na špeciálne udalosti či pri večeri s dcérou. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby fotografie, ktoré Ria zverejnila na sociálnej sieti majú dvadsaťročný rozdiel.

Odhodlaná dcéra sa začala hrabať v minulosti a zistila, že túto košeľu mal jej otec na svadobnej ceste alebo v deň, keď sa Ria narodila. Jej matka umrela pred osemnástimi rokmi a otec si zrejme chcel košeľu nechal ako spomienku na ženu, ktorú miloval. Pretože tento muž ju nosí dodnes.

,,Až teraz mi to došlo! Má pre neho veľmi veľký význam. Pripomínajú mu mamu. Ak by na tej košeli bola diera, nevyhodil by ju – zašil by dieru. Tú košeľu nosí najmä pri zvláštnych príležitostiach,“ uviedla žena na sociálnej sieti.

Zdroj/Foto:  Dailymail.co.uk, Twitter