Už len pár dní nás delí od novej série populárneho seriálu Oteckovia. Počas Vianoc si herci trocha oddýchli a divákov čakajú viaceré zmeny. Rodinné príbehy z bežného života si získali tisícky fanúšikov, a tak niet divu, že scenáristi prichádzajú stále s novými nápadmi. 

Tentokrát sa ale zmeny týkajú obsadenia hercov. Okrem návratu Natálie Puklušovej, alias neznesiteľnej kaderníčky Peťušky, sa po novom udeje ešte jedna výmena. Patrik Kučera začal na pľaci už ako trojtýždňový. Áno, reč je o Bobuľovi juniorovi, Marečkovi.

Vlado Kobielsky sa netajil, že si malého drobca zamiloval a bude pre neho ťažké, zvyknúť si znova na niekoho iného. Nová séria Oteckov pokračuje už v pondelok, 13. januára a uvidíte v nej okrem zamotaných trojuholníkov aj nové zvraty, vzťahy a zábavné situácie.

Malého Paťka nahradí v úlohe Marečka nový herec, dôvod je jednoduchý a čiste z praktického hľadiska. “Výmena Marečka je kvôli vývoju postavy, potrebovali sme na jeho stvárnenie staršieho chlapca,” hovorí PR manažérka seriálu, Andrea Macáková.

Tešíte sa na nové časti Oteckov?

Foto: Instagram/ oteckovia.markiza, vlado kobielsky, TV Markíza | Zdroj: TV Markíza