Tvár vyvolávajúca otázky

Možno sa pýtate, aký mal tento 32 ročný muž dôvod na to, aby si dal vpichovať do pier botox. Pritom nie raz, ale hneď 16 krát! Dôvod na to mal skutočne zvláštny… všetko kvôli žene!

 

Chcel sa zapáčiť svojej priateľke, alebo túžil nejakú zbaliť? Myslím si, že s týmto novým “imidžom” sú tieto 2 možnosti vylúčené. Vari chcel zaujať kolegov v práci a byť in? Táto úvaha je pravdepodobne rovnako hlúpa. Podstata veci je niekde úplne inde.

Tento chlapík chce skrátka vyzerať čoraz mladšie a dúfa, že sa priblíži kráse známych celebrít ženského pohlavia. Ale myslím si, že na takéto plné pery by už mohla byť “pyšná” nejedna žena.

Tohto 32 ročného čašníka neodrádza ani výsmech okolia, ani zabíjanie svojej mužnosti. Ak niečo tak dúfa, že bude ešte krajší ako teraz. Okrem spomenutého botoxu podstúpil ešte 20 chirurgických zákrokov, na ktoré minul dohromady už takmer 10 000 eur!

No poznáte chlapov, ak sa do niečoho pustíme, nevieme sa toho vzdať. To platí i pre tohto chlapa posadnutého mániou plastických úprav svojej tváre. Najbližšie si odkladá na špeciálnu úpravu nosa, kvôli ktorej odletí až do ďalekého Tuniska. Ešte si však chvíľu musí počkať, pretože tento nápad ho má výjsť odhadom až 2260 eur, no a takéto peniaze skrátka čašník nemá len tak, zo dňa na deň .

No povedzte mi, čo mu chýbalo pred plastikou? Vyzeral celkom dobre.

Zdroj/Foto: youtube, pixabay