Víťazi show Love Island boli od začiatku veľkými favoritmi. Aj keď sa pri prvotnom párovaní nepostavili za seba, stačilo im iba pár krátkych chvíľ na to, aby zistili, že jednoducho patria k sebe. 

Ich pôsobenie v show bolo až neuveriteľné. Ani raz ich nikto nerozdelil, ani raz nemuseli čeliť strachu z toho, že jeden z nich vypadne. Každý z obyvateľov ich považoval za najsilnejší pár, neriešili žiadne hlúposti ani hádky, skrátka ako z rozprávky.

Pre portál Pluska.sk obaja potvrdili, že chcú zostať spolu a že so zhoršujúcou sa Covid situáciou ani nepomýšľajú na to, že by Laura zostala na Slovensku a Martin v Čechách. „Pendlovať asi nebudeme tiež, pretože budem už pravdepodobne v Česku s Maťom u neho, takže nám to nejako neprekáža,“ hovorí blondína.

,,My sme sa o tom bavili pred pár týždňami, pretože už sme vedeli, čo medzi nami je a ako to vnímame, takže u nás nehrozí, že ja by som bol v Česku a Lauri na Slovensku. My budeme spolu,“ dodáva zamilovaný Martin.

Obaja si uvedomujú, že z vily majú veľmi dobrý základ, trávili spolu nonstop celé dva mesiace a skvelo sa spoznali. ,,Vzťah máme naozaj pevný. Takže veríme a trúfam si povedať, že vieme, že nám vzťah vydrží aj po šou,“ objasňuje Laura, ktorú dopĺňa Martin dúfajúc, že práve ona je tá pravá. Držíme prsty 🙂

Foto: Instagram /love_island_czsk, kulhanekmartin, chrebetova | Zdroj: pluska.sk