Keď sa jej do rúk dostala prihláška na Farmu, neváhala vraj ani sekundu a vyplnila ju. Práve to bola chvíľa, ktorá Sáre Adamčíkovej prevrátila život naruby. Odkedy totiž začala s reťazou kastingov, už sa až doteraz nezastavila.

Počas celého výberového procesu vraj bola mladá Oravčanka celkom sama sebou a neváhala odpovedať aj na tie najintímnejšie otázky. Producentom sa zapáčila a vybrali ju. Čo to však znamená, si Sára uvedomila až v prvý deň predfarmárskej karantény, ktorý kompletne celý preplakala. A to ešte nevedela, čo ju na statku čaká.

Naivná? Kdeže, iba nekonfliktná!

Prvý mesiac bol pre mňa ťažký, lebo nejako som sa neadaptovala na tú dedinskú stranu. Dosť som tam cítila takú šikanu od Evičky,” posťažovala sa Sára, ktorá sa síce považuje za silnú osobnosť, no i tak atmosféru znášala veľmi ťažko. “Trápilo ma to. A naozaj som mala veľakrát pocit, že ‘preboha, prečo, čo som urobila?!'” 

Fitneska vraj nie je typ človeka, ktorý by sa dokázal hádať, rozkazovať alebo niekomu vynadať. Uvedomuje si, že vďaka tomu možno spočiatku pôsobila na obrazovkách ako “slabý kus”, ale sama seba tak nevníma:Možno to v telke vyzeralo, že vyzerám naivne alebo čo, ale ja som sa naozaj snažila len s každým vychádzať. Ale nedalo sa. Proste tam človek už naozaj zmení tú myseľ a ide si sám za seba. Doslova.” 

Chcela by hrať v seriáli

Napriek tomu, že si na statku prežila neľahké chvíle, vraj by do toho neváhala ísť znova a podobnú skúsenosť odporúča každému. Človek by ale podľa nej mal mať už pred príchodom jasný cieľ. Samotná Sára vraj vyšla s kožou na trh preto, aby sa spropagovala ako fitnes trénerka a rozšírila rady svojich klientov aj za hranice rodnej Oravy.

Navyše, tak veľmi, ako sa fitneska nezaujíma o pandémiu (pretože vraj prináša do života len negatívne emócie), sa, naopak, zaujíma o seriály. Od Farmy si sľubovala aj to, že sa na vlne popularity zvezie až k účinkovaniu v jednom z nich.

Ťažko na Farme, ešte ťažšie po nej

A čo hovorí na slávu, ktorú jej reality šou priniesla? “Bolo to ťažšie po Farme ako na Farme,” tvrdí s tým, že prvé dni po návrate boli pre ňu mimoriadne náročné, pretože verejnosť vie byť poriadne kritická a bulvár, ako ani komentujúci, jej nič nedarovali.

Sára vo videorozhovore prezradila ešte jednu pikošku. Vraj tesne pred nástupom na statok stihla ohroziť celý projekt tým, že sa zrazu vybrala na dovolenku do Chorvátska. Už vtedy totiž bolo cestovanie považované za rizikové a produkcia kládla veľký dôraz na bezpečnostné opatrenia. Chvíľu sa teda zdalo, že sa stane čiernou ovcou Farmy skôr, než na ňu vôbec stihne prísť.

Celý videorozhovor si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma.markiza, sarik_adamcikova, TV Markíza