Tak toto je pecka ako z filmového scenára. Polícia Slovenskej republiky publikovala na svojom Facebooku príbeh 22-ročného Bratislavčana, ktorý bujaro oslavoval počas Silvestra. O polnoci si ešte pripil s partiou na chate v okrese Levice, no následne ho už nebolo!

Okolo 5. hodiny ráno na Nový rok mali dôchodcovia z neďalekého domu zaujímavý budík. Na ich dvere zaklopal stratený dopitý mladík. Stará pani si myslela, že domov sa vrátil jej vnuk. Najprv sa ho však spýtala na meno. Neuveríte, ale opitý Bratislavčan sa volal rovnako ako jej vnuk!

Keď mladík započul svoje meno z úst cudzej starkej, alkohol mu zrejme našepkal, že je v dome vítaným hosťom. Starká však videla, že to nie jej vnuk. Podgurážený mladík sa však pretlačil dovnútra domu a zamieril si to rovno do postele.

Starý pár sa nečakanej a cudzej návštevy nevedel zbaviť a tak zalarmoval políciu. Keď mladík vytriezvel v policajnej cele, nepamätal si nič. Mal totálne okno a veľmi sa hanbil. Dôchodcom sa však následne osobne ospravedlnil.

Zdroj/Foto: facebook, visualhunt