slovak vytrznosti balaton

Aj keď je alkohol už takpovediac bežnou súčasťou letných festivalov, pre našincov je proviant v batohu priam nutnosťou. Nečudo teda, že Slovák na maďarskom Balaton Sound, ukázal svoju náturu v plnej paráde. Okoloidúci neverili vlastným očiam a poniektorí mali aj strach!

 

Maďarský a prestížny. Taký je Balaton Sound, povestný kvalitným line-upom plným hviezd svetového kalibru. Festival hostil 165 000 návštevníkov z takmer 60 krajín sveta. Okrem účinkujúcich sa tu stihol vyznamenať aj jeden nadratý Slovák a opäť robil našincom zlé meno. Z jeho správania organizátori vyvodili okamžite vážne dôsledky.

Muž sa opil takpovediac “na mol” a v takomto stave začal verbálne napádať príslušníkov bezpečnostných zložiek. Chlapík sa neváhal pustiť ani do pästného súboja s návštevníkmi festivalu a šíril okolo seba strach. Takéto konanie mu však vďaka rýchlemu konaniu organizátorov neprešlo a výtržník bol spacifikovaný skôr, ako by stihol niekomu ublížiť.

balaton sound

Okresný súd v Siófoku v zrýchlenom konaní uznal Slováka ešte 6. júla za vinného z trestného činu výtržníctva a odsúdil ho, pričom mu nariadil zaplatiť aj mastnú pokutu. Podľa topky.sk, o tom informovala v utorok tlačová agentúra MTI. Okrem slovenského výtržníka boli zadržané počas festivalu ešte tri osoby.

Zdroj: topky.sk Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.