Kto by si nespomínal na priam legedárne meme. Fotografia štyroch bifľošov s popisom “brutální pařba itečkářú” svojho času obletela svet a dodnes sa na nej ľudia z chuti zabávajú!

 

V skutočnosti sa samozrejme nejednalo o žiadnu nudnú párty. Fotograia pochádza z roku 1997 a na snímke sú zachytení štyria poľský informatici, ktorí sa práve účastnia na matematickej olympiáde v meste Zwardoň.

Z chlapcov sa medzičasom stali muži a dnes pracujú na vysokých menežérskych či akademických pozíciách. Dvaja z nich sú uznávaní akademici pôsobiaci nie len v Poľsku, ale aj v zahranićí. Tretí chlapec pracuje na vysokej pozícií u Elona Muska v spoločnosti SpaceX a ten štvrý (jediný bez okuliarov) vyťudoval informatiku na Varšavskej univerzite. Dnes pôsobí, ako softvérový menežér v koncerne Google a jeho plat je približne 200 000 dolárov ročne!

Brutální pařba fakulty aplikovaných věd:

brutalni parba fakulty
párty itečkárov
parba iteckaru
Párty itéčkárov

Zdroj: google, mojadroid.sk, geekblog.cz | Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!