Jednoduchý a úprimný chlapec Tonko si pred šiestimi rokmi prišiel do obľúbenej šou Mama, ožeň ma hľadať svoju životnú lásku, no neúspešne. Ako sa mladíkovi darí dnes a ako sa za tie roky zmenil?

Tonko alias Anton Ondrušek (34) z Hlohovca si pred rokmi získal pozornosť médií vďaka účinkovaniu v zábavnej šou Mama, ožeň ma, kde si prišiel hľadať svoju vyvolenú. Hoci sa mu to nepodarilo, tvorcov zaujala jeho svojská rodina natoľko, že si ich pozvali aj do Extrémnych rodín. Ani po tejto relácii sa však mladík šťastne nezaľúbil. Napriek tomu má ale v živote viacero noviniek.

Nedávno si našiel novú prácu a podľa Plusky sa uchytil v trenčianskej prevádzke, zabezpečujúcej služby v oblasti odpadového hospodárstva, venuje sa teda bežnej údržbe komunikácií. Skromný Tonko nebol nikdy príliš ambiciózny a jediné, čo mu chýbalo, bola láska ženy. To sa mu ale zatiaľ stále nepodarilo prežiť a ostáva naďalej sám. Hoci zverejnil istú fotku s peknou dievčinou, pridal zároveň aj komentár “kamoška”. Za posledné roky ale zmužnel a nasadil aj nové okuliare. Možno práve zmenený imidž mu konečne priveje do života lásku. Čo na neho hovoríte?

Takto dnes vyzerá Tonko

Zdroj/Foto: pluska.sk, facebook, TV JOJ