Americko-historický seriál Doktorka Quinnová miloval snáď každý. Príbeh šarmantnej lekárky Michaely Quinnovej (Jane Seymour), ktorej srdce si neskôr vybojoval Byron Sully (Joe Lando) si získal milióny fanúšikov po celom svete vrátane Slovenska. A ako vyzerajú herci po toľkých rokoch dnes? 

Dej sa odohráva na divokom západe, kde ľudia doslova bojujú o prežite. Seriálová Michaela si rýchlo získala srdcia dedinčanov, je nie len šikovnou lekárkou, ktorá sa dennodenne pasuje s neznámymi chorobami, ale aj láskavou mamou troch adoptovaných detí.

Od natáčania kultového seriálu ubehlo už 23 rokov, no herci sú v kontakte stále, aspoň čo sa hlavných predstaviteľov týka. Jane a jej seriálový manžel sú dobrými priateľmi dodnes o čom svedčí aj najnovšia snímka na herečkinom Instagrame.

Joe prednedávnom zablahoželal svojej priateľke k okrúhlym 70 narodeninám úplne nahý ( svoju mužnosť si prekryl hodvábnou šatkou) a my sme skoro odpadli! Dámy, pozrite sa na to vymakané telo, aj po toľkých rokoch vyzerá na zhrešenie…

Spomínanú fotografiu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/janeseymour, tags/drquinn