Na Farme to začína byť naozaj drsné. Súťažiaci nevedia, čo majú od nadchádzajúceho duelu očakávať, preto prekvapujú svojím správaním. Prvým duelantom sa totiž stal Dominik Porubský, ktorý si ako súpera môže zvoliť naozaj kohokoľvek, preto sa viacerí cítia v ohrození!

 

Farmárom týždňa je počas tohto týždňa Michal, ktorého zvolila vypadnutá Lívia. Tá si ale dala podmienku, že za slúžku musí dať Danielu, s ktorou v dueli bojovala. Daniela si ale z duelu priniesla nepríjemné zranenia rúk, ktoré jej sťažujú prácu na statku. Aj to bol jedným z dôvodov, prečo sa prvým duelantom stal práve Dominik, s ktorým sluhovala.

Aj keď sa Dominik zo začiatku chválil tým, že do duelu si vezme Peťa, vyzerá to tak, že v ohrození sa cítia viacerí. Keďže sú už povolené aj zmiešané duely, prvý duelant si môže zvoliť aj ženu. Kvôli tomu na statku momentálne panuje panika, pretože Peťo, Táňa, Miša a dokonca aj Ibi sa kompletne zbalili a čakajú, že práve oni sa stanú druhým duelantom, ktorý zabojuje o víťazstvo d Dominikom.

Zmení Dominik svoj názor a vezme si do duelu napokon niekoho iného ako Peťa? Čo si myslíte vy? Máme sa pripraviť ešte na poriadne prekvapenie?

Na statku zavládla panika

Zdroj: Youtube | Foto: Instagram | Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.