Hovorí sa, že každý človek si určuje svoju cestu sám. Niektoré veci sú však predurčené a určujú vašu najpravdepodobnejšiu cestu – a tou sú astro znamenia. My vám dnes povieme, ktoré 3 sú najmenej verné a ktoré 3 vám budú zaručene verné.

Myslíte však na to, že výnimka potvrdzuje pravidlo!

3 najvernejšie znamenia:

bozkávajúci sa párik

Kozorožec (21.12 – 19.1)

Toto znamenie priam opovrhuje neverou. Toto vianočné znamenie je veľmi dôsledné. Svoju polovičku si dlho preveruje, kým jej dá šanca. Keď sa však rozhodnú, sú presvedčený, že ich výber je to najlepšie, čo ich mohlo kedy stretnúť

Býk (21.4 – 20.5)

Znamenie, ktoré je preslávené svojou tvrdohlavosťou. Veľmi ťažko si hľadajú svojho životného partnera a keď už konečne naňho narazia, robia všetko preto, aby boli spolu šťastní. Svoje problémy rozhodne riešia iba medzi 4 očami a nevery sa z jeho strany preto báť nemusíte.

Panna (22.8 – 22.9)

Najnedôverčivejšie znamenie. Kým si vás pripustia k telu, isto to potrvá. A potom je už len vaša. je síce pravda, že si radi zaflirtujú, ale tam to začína a aj končí. Nevera je pre nich neprípustná a veľmi ojedinelá.

3 najmenej verné znamenia:

bozkávajúci sa párik

Strelec (23.11 – 21.12)

Toto znamenia je typické svojou nesmierne vášnivou a dobrodružnou povahou. Už aj symbol, ktorý ho predstavuje – postava s lukom v ruke – naznačuje, že mieri priamo do srdca. Avšak s jedným srdcom sa toto znamenie nikdy neuspokojí. Toto znamenie odoláva pokušeniu len veľmi ťažko, ak mu vlastne dokáže odolať.

Blíženci (21.5 – 21.6)

Blíženci sa radia medzi voľnomyšlienkárske znamenia, kde ich najväčším nepriateľom je práve stereotyp – ich najväčší nepriateľ, pretože ak sa začnú vo vzťahu nudiť, nevydržia dlho iba pri vás.

Baran (20.3 – 20.4)

Impulzívne a spontánne znamenie, ktoré sa nechá ťahať davom. Nerozmýšľa nad dôsledkami, dôležitá je pre nich len prítomnosť. Odolať im je veľmi ťažké – ich ohnivý šarm vidno v každom jednom geste.

Zdroj/Foto: wanda.sk, jenprozeny.cz, pixels