Ak sa pokazí lietadlo alebo sa prihodí niečo nečakané, osud pasažierov je vopred daný. Je len dosť malá šanca, že pád niekto prežije. Pri náznaku komplikácií obvykle ľudia prepadávajú panike, výnimkou nebola ani americká speváčka Miley Cyrus!

Tá absolvovala let z Dánska do Veľkej Británie, kam mala namierené na festival v Glastonbury. Ani vo sne však nečakala, že jej cesta lietadlom prebehne tak dramaticky! Lietadlo sa pre poruchu muselo niekoľkokrát vo vzduchu otáčať, opakovane klesať a stúpať.

,,Bolo to fakt šialené. Ak by som nemusela byť najsilnejšou osobou v skupine, bola by som vydesená, ale moja mama a Miley šaleli. Mama začala plakať a opakovala, že ak zomrieme, Noah ostane sama,” opísala svoj zážitok Brandi Glen Cyrus, staršia sestra speváčky. Miley jej dokonca údajne skočila do náručia a šalela od strachu!

Napokon všetko dobre dopadlo, lietadlo aj napriek komplikáciám bezpečne pristálo. Miley sa prvýkrát v živote bála o svoj život a na festival dorazila otrasená, ale našťastie v poriadku! 🙂

miley cyrus peklo v lietadle hemsworth

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: Instagram /mileycyrus