Peter Pellegrini je vo svojej novej funkcii predsedu vlády len 2. deň a už má čo vysvetľovať médiám. Na tlačovke po boku Béla Bugára mu totiž z vrecka vypadol divný biely sáčok. Po  jeho reakcii vzniklo v priebehu dňa veľa vtipných obrázkov ale aj zvedavých otázok!

 

Nový premiér ešte poriadne nestihol začať vládnuť a už sa musí potiť pred kamerami a vysvetľovať, čo za biely sáčok mu to na tlačovke vypadol nechtiac zo saka. Hoci pohotový hovorca vysvetlil médiám, že akékoľvek drogové podozrenie je holý nezmysel a išlo len o zabalené špáratko, mnohí si to nemyslia. Pellegrini dokonca počas letu na Slovensku natočil vtipné video, v ktorom ukazuje ďalšie špáratká a dokonca uvádza, že kokaínovú skladačku ani v živote nevidel.

Odborník na neverbálnu komunikáciu si však myslí svoje. Podľa neho Bugár po pohľade na vypadnutý predmet očividne stuhol, odvrátil zrak a niekoľkokrát sa dotkol úst a okolia pier, čo zvyčajne človek robí, keď sa chce upokojiť. Rovnako zaujímavá je podľa neho aj reakcia Pellegriniho, ktorý ho rýchlym chmatom schoval do dlane a následne odložil:

“Ak to bolo „špáradlo,“ bolo by asi prirodzenejšie otvorene ho dať hneď do vrecka,” myslí si odborník. Ľudia na internete sa tiež domnievajú, že zabalené špáratko vyzerá celkom inak a rovnako padá vďaka malej hmotnosti na stôl iným spôsobom. Zaujímavý je aj fakt, že na otázku novinárov, či je premiér ochotný absolvovať hĺbkový test na drogy, hovorca nereagoval.

Zdroj/Foto: cas.sk, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.