Je to neveriteľné, ale krásna Kaley Couco skôr známa, ako Penny z kultového seriálu Teória veľkého tresku má dnes 32 rokov. Napriek veku však vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým a svojimi najnovšími fotkami na Instagrame doslova valcuje internet!

 

Penny je v súčastnosti už druhýkrát vydatá a tak si dáva pozor na to, aké zábery zverejní na internete, no na jej zlosť vznikla nová fanúšikovská stránka, ktorá doslova zbiera všetky jej „parádne“ fotečky. Takže chlapi, pohlne sa usaďte a užite si to: Fotky si môžete pozrieť tu!

Len pre zaujímavosť plat samotnej Penny sa počas prvej série pohyboval niekde okolo čiastky 60 000 dolárov za jednu epizódu. Posledné série z milej Penny urobili doslova milionárku, kďže jej plat dovŕšil čiastku astronomických 900 000 dolárov za jediný odvysielaný diel…

Prečítajte si tiež:

Poznáš hercov z Teórie veľkého tresku naozaj dobre? Stavme sa, že neuhádneš ich pravý vek!

Tvorcami dnes už kultového seriálu sú sú Chuck Lorre, ktorý je zodpovedný aj za snímky ako Dharma a Greg či Dva a pol chlapa a Bill Prady. Prvý diel mal premiéru 24 augusta, roku pána 2007 a najnovšie je na rok 2019 plánovaná už 12 séria.

Penny – Teória veľkého tresku:

penny teoria velkeho tresku
penny teoria velkeho tresku
penny teoria velkeho tresku

Zdroj/Foto: youtube