Hneď dva odporné incidenty sa odohrali v slovenskom mestečku Snina. Okolo priviazaného psa, ktorý poslušne čakal na svoju majiteľku sa zhromaždil hlúčik detí, ktoré mu začal robiť zle. Psík spočiatku nereagoval, ale po hodnej chvíli trpezlivosti, ktorú mal s agresívnymi deťmi pohrýzol 13 ročného chlapca do tváre!

 

Deti prišli k nemu, začali ho štípať, proste bolo vidno, že to nie je iba hladkanie, že ho štípu, že mu robia zle – opisuje celú situáciu jedna z pozorovateliek. Celý incident bol dokonca nahratý na priemyselnú kameru a tak sa k situácií mohol vyjadriť aj kynológ Valér Vitrikuš: Chybu jednoznačne urobili deti, že prišli bez dovolenia k cudziemu psovi, obťažovali ho, hladkali, možno aj štípali. Pes bol dlho trpezlivý, čím ďalej tým viac detí tam prichádzalo, tak pes sa len bránil!

Tak či onak, je jasné, že k útoku psa došlo a pre trinásť ročného chlapca to vôbec nedopadlo dobre. Pes ho uhryzol priamo do tváre a záchranári ho museli previezť do nemoce, kde je v súčastnosti hospitalizovaný a chirurgickom oddelení.

Prečítajte si tiež:

Aký starý je v skutočnosti váš pes? Jeden psí rok na sedem ľudských je úplný výmysel!

Ako by toho nebolo dosť, celý incident mal nečakanú a opäť krvavú dohru. Majiteľku psa oslovila televízia, aby s kcelému incidentu vyjadrila, keď  však dorazila na miesto, skôr ako štáb si ju všimli miestne rómoske ženy (príbuzné pohryzeného chlapca) ktoré sa na ňu okamžite vrhli. Zábery z týrania psa, ako aj zábery z krvavej bitky si môžete pozrieť tu.

Zdroj/Foto: noviny.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!