Superstarista Miroš Jaroš sa vo svojej kariére doposiaľ venoval skôr detskému repertoáru. Jeho piesne pre najmenších zožali obrovský úspech, no teraz prišiel čas na zmenu. Spevák vydal novú „dospelácku“ skladbu, ktorá vás dostane!

Za všetkým stojí speváčka Jana Kirschner, ktorá Mirovi dopomohla a napísala krásny text k piesni s názvom Hora. Čo ho k tomu viedlo? „Čím som starší, tým viac ma vyrušuje ruch mesta. Vtedy myslím na našu horu v Tepličke nad Váhom, kde som mal svoj svet, svoje útočisko, svoj strom a lúky. Celá pesnička je o tom a pripomína mi domov. Veľmi mi ten pokoj chýba,“ uviedol spevák. Miro pochádza zo Žiliny a práve jeho rodná domovina ho inšpirovala.

“Janka mi napísala, že sa jej pesnička páči a skúsi to dokreovať. O týždeň mi poslala naspievané demo a dotklo sa mi srdca,“ spomína Miro s vďačnosťou a pokorou na vzácnu spoluprácu. „Pesnička Hora prišla v čase najtvrdších opatrení tu v Británii. Bola to pekná skúsenosť, vykročiť niekam inam a vrátiť sa v myšlienkach na chvíľu domov. Miro je v tom, čo robí, úprimný a odhodlaný, a to je motiváciou pre mnohých ľudí v jeho okolí. Som rada, že ide za svojimi snami a som šťastná, že ma oslovil a mohla som byť ich súčasťou,“ priznal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hitky.sk | Video: YouTube