Je tomu už takmer rok, čo herečka Petra Vajdová urobila jednu chybu, ktorá ju však stála poriadne veľa. Za volant si sadla po niekoľkých pohároch vína, no určite nerátala s tým, že ju zastavia policajti, ktorí jej v dychu namerajú 2,4 promile. Svoj čin však následne oľutovala a bola si vedomá toho, že bude zaň musieť niesť zodpovednosť!

 

Udialo sa to v čase, kedy sa Petre mimoriadne darilo v tanečnej súťaži Let´s Dance, v ktorej mala našliapnuté až na víťazstvo. Kvôli zraneniu ale musela odstúpiť. Po incidente s alkoholom sa stiahla z divadla aj z televíznych obrazoviek a rozhodla sa, že so sebou bude niečo robiť. Svoju závislosť od alkoholu momentálne lieči na psychiatrickom oddelení v českom Kroměříži, kde je už približne dva mesiace.

Ide o jednu z najvychýrenejších psychiatrií, kde používajú najnovšie metódy liečby rôznych závislostí. Podľa zdroja portálu cas.sk vyjde tento pobyt v zahraničí pekne draho. Jeden deň pobytu stojí takmer 58 eur a za tri mesiace, ktoré má herečka na psychiatrii stráviť, teda zaplatí viac ako 5 200 eur!

Zdroj: cas.sk | Foto: facebook, youtube