O Simone Krainovej v poslednom čase počúvame pomerne často. Pred Silvestrom za to mohli ňou zverejnené nelichotivé fotografie Dary Rolins, o týždeň na to zas poriadne odvážne fotografie zo sauny spojené s narážkou na rivalku Andreu Verešovú a šteklivé video, na ktorom vystupujú ľudia nápadne podobní modelke a jej manželovi. Teraz Krainová dráždi opäť – tentokrát pikantnými zábermi hore bez na pláži v Karibiku!

„Prázdna pláž, teplá káva, čistá hlava… Iba tak nadivoko a bez detí,“ napísala Krainová k fotografií seba samej pochádzajúcej z ostrova Svätý Martin. Na zábere pritom vidíme nielen neuveriteľne vypracované brucho a nohy 47-ročnej modelky, ktoré by jej mohli závidieť aj o tri desaťročia mladšie dievčatá, ale aj jej dosiaľ údajne nijako nevylepšené prsia. Tie len veľmi chabo zakrýva pár pramienkov modelkiných vlasov.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Okrem tejto fotografie stihla Simona Krainová už zverejniť aj pár ďalších, a to taktiež s kávou v ruke a odhaleným poprsím, avšak z troch iného uhla. Zo záberov okrem horúceho slnka žiari aj množstvo pozitívnej energie a úžasná exotická atmosféra. Na druhej strane, mnohí si namiesto pohľadu na more na týchto fotkách radšej vychutnávajú Simonu. A vlastne sa niet čo čudovať!

Spomínané FOTOGRAFIE nájdete >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/simonakrainova