Úľava, vyčerpanosť, no tiež neopísateľné šťastie. To všetko vidieť v pohľade Daniely Peštovej, ktorý v istom momente pred jedenástimi rokmi obrátila do oka fotoaparátu. Kým ona oddychovala po namáhavom pôrode, jej synček Paul Henry si vychutnával svoje prvé kojenie v živote. Túto nádhernú spomienku zachytenú na obrázku sa na narodeniny svojho syna rozhodla modelka zdieľať so svetom!

Z maličkého bezbranného bábätka, ktorým bol syn Daniely Peštovej a Paľa Haberu pred jedenástimi rokmi, je dnes poriadne odrastený fešák. Hoci sa na svoje narodeniny veľmi tešil, predstavoval si ich celkom inak. Aj do jeho plánov však zasiahla pandémia.

„Pred mesiacom, keď si Pájo plánoval svoje narodeniny, nevyzerali ani trochu ako dnešok. Ale aj tak sa nám, myslím, podarilo urobiť ho ‘spešl’,“ zaspomínala si na posledný marcový deň krásna modelka. „Dneska nemusel do ‘školy’, na raňajky mal tortu, v garáži sme zavesili piñatu, ktorá dostala poriadny výprask, vytiahli sme draky a ešte nás čaká pár hier, čo si vymysleli jeho súrodenci.”

Malý Paul – najmladší z Danieliných detí – je pre mamu skvelým parťákom. Nikdy sa vraj spolu nenudia a aj také aktivity ako učenie či čistenie zubov si vedia poriadne vychutnať. Možno aj vďaka tejto životodarnej energii vyzerá partnerka (či s veľkým otáznikom manželka) Paľa Haberu, ktorá tento rok oslávi 50-ku, stále maximálne na 35.

Intímnu fotografiu z prvého dojčenia si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/daniela_pestova | Foto: Instagram/daniela_pestova