Z času na čas si každý z nás potrebuje vyraziť von a trochu sa odreagovať. Niektorí to ale preženú s alkoholom trochu viac a nevedia o sebe. Vtedy sa môže stať všeličo možné. Sympatická pilotka Shanika Lynn Silverio je jasným príkladom. Našťastie pre ňu sa nestalo nič zlé, práve naopak. Môže sa pochváliť tým najstarostlivejším priateľom na svete!

 

To, že má Shanika takého skvelého priateľa, sa ale dozvedela až na druhý deň po párty, kedy si pozerala fotky vo svojom mobile. Objavila tam totiž niečo, z čoho ostala v úplnom šoku. Keď ona nevedela o svete a počas cesty domov zaspala v aute, jej priateľ Albrecht Sagario ju zobral do postele a pekne sa o ňu postaral.

Žiadna žena by nemala chodiť spať nalíčená, pretože to škodí pleti. To zrejme vie aj priateľ krásnej pilotky. Po uložení do postele sa totiž o jej pleť kráľovsky postaral, pričom všetko zdokumentoval, aby mu Shanika na druhý deň uverila.

Albrecht jej vyčistil pleť a dokonca aj nalakoval nechty na nohách. Ako Shanika uviedla pre portál boredpanda.com, tento jej rituál musel od nej samotnej odkukať a vďaka tomu vedel, čo má urobiť. Nuž, ostatné ženy môžu o niečom takomto len a len snívať! 😀

Pilotka Shanika má priateľa, ktorého jej iné ženy môžu len závidieť

Shanika objavila vo svojom mobile nasledovné fotky

Zdroj/Foto: boredpanda.com, Twitter