Aj napriek tomu, že to väčšina priaznivcov MMA čakala, Terminátor poslal Babu Jagu k zemi a tam ho nepríjemne uškrtil, stačilo mu na to len pár sekúnd prvého kola. Na víťaznú vlnu sa vrátila aj Lucie Pudilová, oslavoval aj Samo Pirát Krištofič. 

Skvelá karta a ostro sledovaný turnaj roka splnil všetky očakávania, ako potvrdili aj samotní organizátori, záujem divákov ich potešil. Karlos “Terminátor” Vémola zvládol najväčší tohtoročný zápas na česko-slovenskej scéne, na tlačovej konferencii to ale medzi ním a Mikuláškom stále vrelo.

„Po zápase som nešportovo vybuchol. Vychádzalo to však z toho, že on i práca Oktagonu dokázala presvedčiť verejnosť, že je mi seberovný súper. Ja som zápasil so svetovou špičkou,“ povedal Vémola na margo záveru zápasu.

Pirát si vylepšil bilanciu na 13-3, po vyhratom zápase za ním do klietky prišiel aj Poliak Robert Bryczek, s ktorým sa mal stretnúť ešte pred niekoľkými mesiacmi. V podstate si dohodli zápas, aj keď Krištofič priznal zlomeninu ruky.

„Strzelczyk má tvrdú hlavu, nešlo to ukončiť hneď. Mám zlomenú ruku, nevedel som ho ňou biť. Lakťami to už išlo,” vravel neskôr Krištofič. Všetky zápasy si budete môcť pozrieť ešte tento týždeň, všetky budú zverejnené na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon MMA.

OFICIÁLNE VÝSLEDKY:

GLOS porazil Tvrdého v 1. kole na submisiu
JURÁČEK porazil Širokého v 3. kole na TKO
MACEK porazil Kvarnströma v 2. kole na submisiu
SALČÁK remizoval s Tomczakem
BASHARAT porazil Bezkorovainyiho v 2. kole na submisiu
KUZNÍK porazil Bartla na body
PRIMERA porazil Kalašnika na body
KRIŠTOFIČ porazil Strelczyka v 2. kole na TKO
PUDILOVÁ porazila Holm na body
VÉMOLA porazil Mikuláška v 1. kole na submisiu

Zdroj/Foto: OKTAGON MMA