Známa influencerka Zuzana Plačková sa pochválila ďalšou zmenou na svojej tvári, a to krásnym vynoveným úsmevom, ktorý zdokonaľujú nové zuby. Pred Vianocami si totižto zlomila predný zub len kvôli cukríku!

“Konečne nové zúbky. Odkedy sa mi v decembri na cukríku zlomil predný zub, tak som sa nechcela ani usmievať, lebo som mala náhradný a teraz konečne už mám zase dokonalý úsmev,” uviedla s nadšením kráska na sociálnej sieti. Po tejto zmene sa môžete tešiť na jej biely úsmev, ktorým vás bude obdarovávať.

Veľa jej fanúšikov bolo zvedavých na cenu, ktorú za zuby zaplatila, avšak to sa rozhodla nechať len pre seba. Poznamenala, že každý človek má iné problémy so zubami a cena býva vždy rozdielna, a preto je to zbytočné uvádzať. “Keď už zuby, tak do nich investovať a dať si to najlepšie čo existuje, preto mám zirkónové korunky a najbelší odtieň, priznala Plačková s tým, že na zuboch netreba šetriť.

Zuzanin zlomený zub si všimlo veľa kliník, ktoré jej následne ponúkali opravu zubu úplne zadarmo. Ona ich však odmietla a radšej si zaplatila v obľúbenej klinike. “Keď je niekto kvalitný a robí to dobre, tak reklamu ani nepotrebuje,” povedala.

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova