Zuzana Strausz Plačková je jednou z najznámejších hviezd slovenských sociálnych sietí. Instagramová kráľovná má na svojom konte viac ako 600 tisíc followerov, ktorých ohúrila najnovšou fotografiou!

Najvýraznejšia influencerka spolupracuje s rôznymi firmami a popri tom rozbehla vlastný biznis. Okrem otvorenia kaviarne s názvom Pink Garden, vytvorila vlastnú módnu kolekciu PLZR ako aj výživových doplnkov, ktoré jej prinášajú obrovské výnosy. Nedávno na svojom profile priznala, že sa konečne radí medzi milionárky a zarobené peniaze si užíva najviac ako len môže.

Zuzana denne zdieľa so sledovateľmi väčšinu z jej nabitého dňa. Včerajší bol pre ňu dosť náročný a ukončila ho fotením u talentovanej @luczofcik.photography, ktorej záber zaujal všetkých. Na snímke vyzerá priam bohovsky, čo dokazujú aj komentáre pod postom.

“Myslím, že k tejto fotke ani komentár netreba,vystihuje asi úplne všetko: hlavne krásu, odhodlanie a plnenie snov 💞 a samozrejme aj šikovnosť fotografky 🥰💝 jednoducho povedané: dokonalá fotka,” napísala fanúšička. “Tak toto je vaaaazne ze H•O•T 🔥🔥 úžasná foto,” napísala ďalšia z mnohých.

Zdroj: Instagram/queen.plackova/