Rôzne filtre, priaznivé prímorské ovzdušie, dostatok relaxu, no predovšetkým nedávne rozsiahle plastické operácie – to všetko sa podpísalo pod fakt, že Zuzana Plačková vyzerá celkom inak, než na čo sme u nej zvyknutí. Síce si od čias, keď sa preslávila ako účastníčka šou Hotel Paradise, prešla hneď niekoľkými brutálnymi premenami, podľa fanúšikov jej zmena nikdy nebola až taká radikálna. Slovenskú brunetku najnovšie dokonca prirovnali k speváčke Selene Gomez!

Kým bola tesne po operáciách výrazne opuchnutá, ľudia v nej videli predovšetkým neslávne známu Živú Barbie (alias Živého Kena) Jessicu Alves. Ako však konečne ustúpili nepríjemné podliatiny a modriny, zákroky ukázali svoju pravú povahu v plnej kráse. Zuzana, ktorá rovno od ukrajinského plastického chirurga vybrala na dovolenku do Turecka, sa už nemusí skrývať pod veľkými klobúkmi!

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

“Na tejto fotke celá Selena Gomez!,” zložili Plačkovej poklonu fanúšikovia, ktorí v jej tvári okamžite našli podobu so slávnou speváčkou. Hoci sa influencerkina nová podoba nepozdáva úplne všetkým, “hejterov” na jej profile po operáciách výrazne ubudlo.

Speváčka Selena Gomez.

Zuzana sa totiž rozhodla, že kto chce vidieť jej fotky a písať komentáre, musí ju na Instagrame v prvom rade sledovať. Premenou profilu na súkromný sa tak anonymných profilov, ktoré sledovali každý jej krok, no pritom by to za žiadnych okolností verejne nepriznali, zbavila rýchlo a efektívne.

FOTO Plačkovej, na základe ktorej ju prirovnávali k Selene Gomez, nájdete TU!

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/gomezselenaxm, queen.plackova