Čo dnes ešte vieme prijať ako nariadenie podopreté zdravým rozumom a čo už ako zbytočnú šikanu obyvateľstva? Hranica medzi týmito dvoma sa nám zdá čoraz tenšia a každé ďalšie opatrenie vnímame veľmi citlivo. Preto sa niet čo čudovať, že návrh, aby sme sa “pýtali” von od ministerstva (resp. polície) a dostali vopred vymedzený čas, ako dlho tam môžeme byť, sa nestretol s veľkým pochopením.

Podobne ako väčšina Slovákov, nad potenciálnym nariadením krúti hlavou aj Zuzana Plačková. Len pred pár dňami sa vrátila z dovolenky v Afrike a už ju stihli vytočiť novinky v slovenských správach.

“Už toto keď zavedú, tak to už bude aká komédia!,” nezdržala sa slov influencerka a hneď aj navrhla, ako by mali protipandemické opatrenia vyzerať. “Trebalo by dať konečne rozumné nariadenie, nie vymýšľať ďalšie blbosti a šikanovať národ!” 

Plačkovú tiež zaujíma, dokedy budú veci pokračovať v tomto duchu. “Keby sa urobili poriadne nariadenia, tak už dávno by bolo všetko tak ako predtým…,” myslí si hviezda sociálnych sietí, ktorá sa chystá v blízkom čase opäť opustiť Slovensko. Ktovie, či sa na ďalšiu dovolenku nebude musieť doslova “vypýtať” od vlády?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Facebook/zomri, Instagram/queen.plackova