Neznámy konflikt medzi influencerkou Zuzanou Plačkovou a jej manželom René Strauszom je dnes témou č. 1 nielen na Instagrame, ale aj v médiách. Dôvod, prečo Slovák radšej zaplatil tisíc eur za taxík z Chorvátska, než by tam mal zostať s kráľovnou sociálnych médií a následne si ešte aj vymazal všetky partnerské fotografie, však stále zostáva neznámy.

Kým René sa k celej veci vyjadril dosť neurčito už včera v noci, Zuzana mlčala až do dnešného popoludnia. Najskôr len okomentovala dnešný Medzinárodný deň bozkávania slovami, že musí ísť domov a poriadne vybozkávať svojho manžela, potom sa zas so smiechom vyjadrila k festivalu, ktorého sa zúčastnila údajne ako poslednej slávnosti v rámci osláv 30-ky.

„Mala som ísť zajtra domov, ale už som si prebookovala lietadlo a musím uznať, že zase mal René pravdu, že máme ísť pekne domov. Lenže mne napitej to nejak nedávalo význam,“ priznala Plačková, že jej manželovi bolo dlho už včera.

Skutočná reakcia na fámy o rozchode, ktoré kolujú internetom, však prišla až pred chvíľočkou. „Tak vám ľudia riadne j..e!,“ spustila Plačková, ktorá si už tradične nekladie servítku pred ústa. „Hneď svetovú katastrofu a domýšľanice. Ja môjho muža milujem najviac na svete a to, že sa občas pohádame, je bežné v každom vzťahu, ale nemení to nič na tom, že sa milujeme… Toľko správ prepálených, to som ešte nezažila.“

Plačková tým nepriamo potvrdila, že za Reného náhlym odchodom z Chorvátska bola hádka. Napriek tomu, že sama a dobrovoľne obvykle zdieľa aj najväčšie detaily zo svojho života, sa jej však teraz – keď veci nejdú celkom podľa plánu – neželaná pozornosť protiví.

„To, že ľudia vypisovali mojim kamarátom, čo sa stalo, je už úplne cez… Starajte sa láskavo o svoje prázdne životy, p..e sprosté!,“ uzavrela vec vrcholne vytočená influencerka.

Pre viac pikošiek nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

KONIEC? Plačková zostala opustená v Chorvátsku, jej manžel bez milosti…

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova