Zuzana Plačková cestuje po svete takmer bez prestávky, pričom sa momentálne nachádza na Srí Lanke. Mesačný pobyt jej mal pomôcť k lepšej životospráve a zdraviu, čo sa určite podarilo a je to na jej postave aj vidieť. Kráska ukazuje telo na pláži len v tangách!

„Dnes mi prišla správa, že prečo si tak vo všetkom verím. Je to jasné predsa! Keby som neverila v samu seba a v svoje schopnosti zvládať život a situácie podľa seba, ako by som mohla veriť niekomu inému? Nikdy nemôžeš o sebe pochybovať, musíš si proste vždy veriť, že to, čo si zaumieniš, aj zvládneš. Nikdy o sebe nezačni pochybovať,“ priznala fanúšikom.

Srí Lanka poriadne Zuzku zmenila, striedavo chodí oblečená len v plachtách, ktoré jej boli pridelené kvôli neustálym masážam a procedúram, alebo ju môžete vidieť iba v plavkách. Najnovšie odhodila aj vrch plaviek a na pláži sa predviedla len v tangách. Nemá na sebe už ani umelé mihalnice či predĺžené vlasy. Influencerka sa ale teší, keď sa bude môcť pekne obliecť, namaľovať a cítiť sa tak krajšie.

Spomínanú foto nájdete TU!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova