Slovenská kráľovná Instagramu Zuzana Strausz Plačková si momentálne užíva dovolenku v slnečnom Turecku. Práve odtiaľ pridala fotografiu z bazéna, ako reklamu na svoju kolekciu plaviek. Nuž, fotografiou rozpútala vojnu komentárov.

Známa influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková sa po niekoľko týždňovom zotavovaní po plastickej operácii nosa a tváre v Kyjeve vybrala spolu s manželom a priateľmi ďalej oddychovať do zahraničia. V luxusných hoteloch si užívajú slnečné dni pri mori plné jedla a alkoholu, s ktorými sa chvália na sociálnych sieťach.

Najnovšie insta kráľovná pridala fotografiu svojho zadku v ružových plavkách jej značky. Pri pohľade na ňu ostalo horúco nejednému chlapovi a aj ženám od závisti. Každopádne viacerým sa jej originálny príspevok neskutočne páčil, no našli sa aj negatívne komentáre ako napríklad: „Ejha zadok za 2500 eur, tiež bol spravený,“ napísal fanúšik, ktorému Zuzana ihneď odpovedala. „Ten nie, tento som si vyžrala,“ napísala s humorom, aj keď my vieme, že nejaké úpravy sa na ňom diali taktiež.

Spomínanú fotku si môžete pozrieť >>>TU<<<

Našiel sa aj jeden veľmi nepríjemný od neznámej sledovateľky. „Pľuli sme vám do jedla v starom, budeme vám pľuť aj v novom hoteli, vy žumpy najostatnejšie. Neviete sa slušne správať…my po vás upratujeme vaše hovna a kamkoľvek pôjdete, všetci o vás vieme,“ napísala zlovestne. Každopádne na tento majiteľka účtu ešte neodpovedala alebo ani radšej nechce.

Sledujte nás Facebooku >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ queen.plackova