Kréta je prenádherný grécky ostrov, ktorý je jedným zo známych rajov lovcov dokonalých fotografií. Aj Zuzana Strausz Plačková, ktorá sa tam práve nachádza, sa o jednu takú pokúsila – s rozpustenými vlasmi, vejúcim kardigánom a azúrovým morom v pozadí vyzerá celá scenéria absolútne romanticky. Kým si nevšimnete, do čoho influencerka takmer stúpila bosou nohou…

Grécko je krajina histórie, fantastických pokrmov, absolútne dychberúcich ostrovov a všadeprítomných kôz. A práve tie sa postarali o to, aby sa z Plačkovej krásneho záberu stal terč dobromyseľného posmechu.

Kým iní fanúšikovia vzdychali nad farbou mora či celkovou atmosférou letnej fotografie, istej pozornej slečne neuniklo, že niečo zo záberu nedokázali zmazať ani inteligentné filtre. “Čo sú tie hnedé guľôčky dole? Sú to bobky, čo to len tak vyzerá?,” opýtala sa so smiechom v komentároch.

Zrejme až v tej chvíli si malú nedokonalosť všimla aj samotná Plačková. Tá je však povestná tým, že dokáže byť nad vecou a zasmiať sa aj sama na sebe. “Nesquik,” zasmiala sa aj sama nad nečakaným “fotoprekvapkom”. Nepochybne však bola rada, že doň v čase pózovania nestúpila.

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova