Koncom októbra chcela ísť na spontánnu 4-dňovú dovolenku do Grécka, ktorá sa nakoniec nečakane natiahla na dvojmesačné cestovanie po svete. Niečo takéto je zrejme možné iba u Zuzany Plačkovej – rovnako ako epizódka, ktorá sa odohrala v lietadle tesne pred jej odletom z Miami domov. Naša najznámejšia influencerka si totiž odmietla dať leteckou spoločnosťou predpísané jednorazové rúško. Pomohlo až pohrozenie, že ak neuposlúchne, lietadlo nebude môcť odletieť!

Zuzana Plačková je známou predajkyňou a propagátorkou kvalitných rúšok, cez ktoré sa ľahšie dýcha a netvorí sa pod ním akné. Vraj si dala prácu, aby nielen skutočne plnili svoju funkciu, no boli navyše pohodlné, a tak dnes už nemá záujem nosiť žiadne iné rúška. A to ani vtedy, keď si to vyžaduje protokol leteckej spoločnosti.

“Hneď hádka s p..ou letuškou, že si mám dať ich hnusné jednorazové rúško, čo som odmietla. A mi zaj..ala, že keď si ho nedám, tak neodletíme,” krúti hlavou Zuzana Plačková na Instagrame, kde sa na prístup leteckého personálu posťažovala svojim fanúšikom.

Situáciu však podnikateľka napokon vyriešila pekne po svojom: “Povedala som jej, že keď dostanem koronu, bude sa o mňa, p..a, starať a j..la som si ten ich tenký hnusný hnoj na svoje krásne bezpečné rúško.” 

Takto mohlo teda lietadlo odletieť, hoci obe ženy – letuška aj Zuzana Plačková – naň zrejme už navždy budú mať poriadne trpkú spomienku.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova