To, že nik nie je dokonalý, je stará známa pravda, no napriek tomu si ju mnohí ľudia modernej doby odmietajú priznať. Influencerka Zuzana Strausz Plačková však stojí nohami pevne na zemi. Hoci svoje fotky na Instagrame často upravuje, za čo si už neraz vyslúžila ostrú kritiku, nebojí sa priznať aj holú pravdu. Najnovšie prehovorila o strašiaku módneho priemyslu menom celulitída!

“Som myslela, že dnes nepridám fotku, lebo som KO, ale René ma celkom dobre odfotil, ako som šla po uteráky,” napísala včera Zuzana Plačková k záberu z pláže na Floride, o ktorom však sama priznala, že pôvodne nebol taký bezchybný.

“Celulitídu som vedela odstrániť, ale ten faldík na chrbte – akože naozaj čarovať neviem. A vlastne ani neviem, či je tá fotka dobrá, lebo mám po včerajšku pocit, že mám aj šedý zákal z toho alkoholu,” priznala influencerka s humorom jej vlastným.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Záber okamžite vyvolal množstvo diskusií, ktoré sa týkali nielen účinkov jej vlastného kolagénového drinku či kozmetických procedúr, ktoré podstupuje práve preto, aby sa podobným “nedokonalostiam” vyhla, ale tiež často chválili Plačkovej brutálnu úprimnosť.

Mnohí ľudia tvrdia, že celulitída je len výmyslom kozmetického priemyslu a zdá sa, že influencerka s tým úplne súhlasí. V jednej z odpovedí na komentáre napísala tieto slová: “99% žien na Instagrame si upravuje fotky a vymazáva celulitídu. Čiže je to asi úplne prirodzené, lebo už vlastne ani nepoznám ženu, čo ju nemá.” Plačková sa vzápätí zasmiala sama na sebe, že pri jej životnom štýle ju zrejme čoskoro bude mať aj za ušami.

Spomínanú šteklivú FOTO si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova