Už sa tešíme

Myslím si, že veľa ľudí netrpezlivo čaká, kedy tieto tituly konečne zavítajú na trh. Takisto určite radi uvítame každú jednu informáciu o tejto téme. V tomto článku sa na tieto informácie pozrieme bližšie!

 

Zoberme do úvahy fakt, že generácie konzoly Sony Playstation vychádzajú pravidelne v približnom intervale každých 6 rokov. Preto si myslím a nie som jediný, že do roku 2020 môžeme byť svedkami čisto novej a opäť stokrát vylepšenej verzie, konkrétne Sony Playstation 5. Pozitívnou a zaujímavou správou je zistenie, že veľa výrobcov videohier už plánuje realizáciu titulov konkrétne pre tento nový model. Mal by byť nadradený predovšetkým po hardvérovej stránke, pričom funkcie a služby očakávame minimálne na úrovni dnešnej PS4 Pro. Teda nová funkcia spojená s VR /Virtual Reaity/ by mala byť samozrejmosťou.

Takisto sa vraví o pravdepodobnosti, že výjde aj najnovšia konzola zo strany konkurencie, teda možno už viete, že mám na mysli Xbox 2. O tejto možnosti však zatiaľ nie je veľa informácií, no predpokladá sa zobrazenie hier v rozlíšení minimálne 4K, no a starý dobrý kinect, ktorý je s dnešným Xbox One X už nekompatibilný, by sa mal nahradiť technológiou VR. Navyše si všimnite ten krásny štíhly dizajn.

Videohra s názvom GTA 5 je eštednes veľmi populárnou a nestihli sme si ju užiť naplno. Preto sa vraví, že o pokračovaní nebudeme počuť minimálne jeden rok. Ale dobre vieme, že to pokračovanie proste musí prísť. Tvorcovia tejto populárnej série sa držia zásady, že najskôr musí prísť námet pre vhodný príbeh a až potom sa hra realizuje do grafickej podoby. Dobrou správou však je, že na príbehu sa pracuje. Chvíľu si počkáme, ale pravdepodobne to bude stáť za to! GTA 6 by tak mohla byť ešte vymakanejšou a populárnejšou. Je to vôbec ešte možné? Rockstar veria, že áno. V spodnom videu si môžete pozrieť zatiaľ iba GTA 5 s najnovším rozlíšením, no môžeme mať aspoň približnú predstavu, trailer či ukážka pre možnú GTA 6 ešte nie je k dispozícii. Nech sa páči:

Zdroj/Foto: coolmagazin.iprima.cz, xbox2guide.com, trustedreviews.com, yotube