Ples v opere hviezdy

Plesová sezóna je v plnom prúde – no aká by bola bez tradičného dobročinného Plesu v opere? Slávne podujatie rok čo rok navštevujú stálice slovenského šoubiznisu, bez ktorých si ho ľudia už nevedia ani predstaviť. V sobotu 11. januára sa však predsa len niektoré z nich neukážu… Dôvody sú rôzne: Zdravotné problémy, vzťahová kríza, ale aj ten najponižujúcejší – absencia pozvánky.

Historická budova SND aj tento rok otvorí svoje brány pred 300 prominentných párov hostí, ktorí mali to šťastie byť pozvaní na najväčšiu charitatívnu akciu sezóny.

„Na Plese v opere už nejde len o nejaké plesanie. Je to charita a tak to ja vnímam. Pre mňa to je také poslanie a začiatok roku, ktorý je zmysluplný. Som presvedčený, že ľudí, ktorí sú zdravotne znevýhodnení, treba v každom prípade podporovať,” povedal o ňom Jozef Vajda pre denník Plus jeden deň. Patrí medzi stálych hostí a ako inak, zúčastní sa aj tentokrát.

Saša Horňáková Ples v opere
Dcéra Borisa Kollára Saša Horňáková sa Plesu v opere zúčastňuje pravidelne.

Okrem neho prídu aj ďalšie legendy slovenského šoubiznisu. Počas prenosu tak uvidíme Ivetu Malachovskú, Martina Mňahončáka, Vladimíra Kobielskeho, Mateja Landla, Luciu Hablovičovú, Moniku Hilmerovú či Dana Dangla. Pozvánky dostali tiež modelky Michaela Kocianová a Saša Gachulincová.

Jubilejný 20. Ples v opere si prekvapivo nechajú ujsť manželia Traubnerovci. Z akcie sa ospravedlnili zo zdravotných dôvodov – slávnemu neurológovi totiž na Vianoce amputovali nohu. Svaťo Malachovský s manželkou Petrou sa zas neukážu kvôli vzťahovej kríze, ktorou už dlhšie prechádzajú.

Zábavu si tentokrát neužijú ani niekdajší stáli hostia Zdena Studenková a Braňo Kostka. Tí totiž tento rok na veľkú slávnosť nedostali pozvánky. Z rovnakého dôvodu sa neukážu ani Sisa Sklovská a Juraj Lelkes. Svoje miesta museli uvoľniť momentálne populárnejším hviezdam, ku ktorým nepochybne patria športovci Marián Hossa či Marián Gáborík, ktorý sa na akcii ukáže aj s tehotnou manželkou Ivanou vôbec po prvýkrát. Premiéru zažije aj ďalšia hviezda s bruškom Dominika Navara Cibulková.

Sisa Sklovská OTO
Sisa Sklovská s Jurajom Lelkesom kedysi patrili k stálym hosťom. To už však neplatí. Takto sa speváčka vyfintila na minuloročného OTA.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/ahornakova, evelynjefresh, janajurcenko, wanda.sk, zlaticapuskarova