Porovnaní „Instagram verzus realita“ je v dnešnom svete všade plno, a predsa sa ochotne a radi nechávame klamať ligotavým svetom sociálnych sietí, ktorý sa skrz všetky možné filtre snaží tváriť ako reflexia reality. I tak nás vždy akosi záhadne prekvapí, keď vidíme známe osobnosti v skutočnosti alebo na fotkách či videách, na ktorých sa ani len nepribližujú svojim „avatarom“ z tých prekrásnych obrázkov.

Svoje si vďaka tejto „modernej úchylke“ zažila aj Zuzana Plačková. Najskôr ju ľudia porovnávali s jej predošlým ja z Hotela Paradise (2012), potom z televízie (reality šou Instaqueen či odovzdávanie cien Social Awards Slovakia) a najnovšie istá bulvárna stránka vyrukovala so zábermi vystrihnutými z „nestrážených“ videí, ktoré na Instagram zavesili Plačkovej priatelia.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Čo má zo záberov, ktoré nie sú nijako upravované, vyplývať? Stránka, ktorá ich zverejnila, vraj chce len poukázať na rozdiely medzi týmito „momentkami“ a fotografiami, ktoré Plačková sama zdieľa na svojom Instagrame.

My nikde nepíšeme, že je tučná. Ani zlá, ani blbá, ani nič podobné. Prišla nám koláž, tak sme ju zdieľali. Možno to otvorí oči mladým dievčatám, ktoré chcú taktiež prá*iť piate cez deviate a byť štíhle ako Zuza. Pretože uvidia, že má postavu ako každá druhá žena a proste len vie retušovať,“ píše na margo svojho počínania česká stránka, ktorá „skutočné“ fotografie Zuzany Plačkovej zverejnila.

Na druhej strane sa však administrátori stránky pri porovnaní Plačkovej postavy na zábere s jednou z jej vlastných fotografí vyjadrili, že by influencerka mala robiť školenia práce s retušovaním fotiek, pretože „toto snáď nikto iný nevie“.

Reakcia Zuzany Plačkovej

V komentároch pod kolážami sa ozvala aj samotná influencerka, ktorá naznačila, že do fotografií mohlo byť zasahované, keďže podľa nej ani zďaleka nevyzerajú ako zábery z videa, ktoré zverejnila jej kamarátka. Plačková sa neskôr k celej veci vyjadrila aj vo videu bez filtra, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

„Veľmi rada by som bola, že niekto sa konečne potešil, že aj ja som spuchnutá, ale nie som,“ vyhlásila s hranou ľútosťou influencerka potom, ako bez úprav ukázala celú svoju postavu. Následne tajomne dodala: „Ale tento rok určite budem. Nebojte sa! Ale troška v inom slova zmysle.“ Všetci však vieme, čo to asi znamená.

Spomínané KOLÁŽE nájdete >>>TU<<<!

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, TV JOJ, TV Markíza