Leah Stanley z Vermontu vďaka svojej váhe začala zarábať slušné peniaze a živí sa ako XXL modelka. Už v detstve bola kvôli nadváhe šikanovaná, ale nikdy sa nepokúšala schudnúť, malo pre ňu výhody. Na zoznamke si našla frajera, s ktorým je šťastná, avšak je v tom malý háčik.

Leah a jej frajer sú často kritizovaní za to, že sa k sebe nehodia. Zatiaľ čo on je tenký ako prst, modelka je niekoľkonásobne ťažšia. Sú vraj spolu šťastní a jeden do druhého zamilovaní. Na číslach nezáleží, váhový rozdiel predsa nedefinuje váš vzťah. Obaja vieme, že som oveľa väčšia a to je všetko. Jednoducho to neriešime,” priznala modelka.

Naše šťastie nezávisí od našej veľkosti, takže je nám to úplne jedno, sme šťastní, že sme spolu a to, na čo ostatní myslia, je v skutočnosti iba ich problém,  uviedla. Ich zámerom je ukázať ľuďom, že láska môže fungovať aj medzi odlišnými ľuďmi, či už kvôli váhe, alebo iným nezrovnalostiam. Preto sa delia s fanúšikmi o ich spoločné fotografie, na ktorých vyzerajú šťastne a zamilovane.

“Každý si zaslúži lásku a rešpekt, bez ohľadu na veľkosť svojho tela. Chcem inšpirovať a povzbudzovať ľudí, aby si verili a cítili sa sebaisto, nech už majú akúkoľvek postavu,” dodala plus size modelka.

Zdroj: thesun.co.ukFoto: Instagram/voluptuousleah