bican rozvod

Moderátor Andrej Bičan (43) je konečne voľný a môže si oficiálne užívať so svojou mladou milenkou Michaelou (23). Nepríjemné súdne pojednávanie však trvalo nekonečné štyri hodiny, z čoho Bičanovi evidentne pretekala trpezlivosť. V súdnej sieni sa to teda nezaobišlo bez zvýšeného hlasu a výčitiek na adresu bývalej manželky Edity!

 

V pojednávacej miestnosti bolo poriadne dusno! Nakoniec sa však prominentní Bičanovci predsa len rozvideli, aj keď sa pojednávanie pretiahlo na únavné štyri hodiny. Po odročení sa tak manželom, ktorí sa na súde úspešne ignorovali, podarilo nakoniec dospieť k dohode o majetkovom vysporiadaní aj starostlivosti o spoločné deti.

Nepríjemné hrobové ticho na súde, prerušoval podľa informácií cas.sk, len občasný krik obľúbeného moderátora. Bičan prišiel na súd sám, mladá milenka mu doprovod radšej nerobila, aby sa predišlo zbytočnému rozruchu. Bičan sa však v pojednávačke stihol rozohniť na zdĺhavosť rozvodu a tak zakričal: “Stále sa to len naťahuje a takto to bude trvať ešte ďalšie tri mesiace!“

Exmanželka Edita potvrdila, že sa s exmanželom zhodli na rozšírenej striedavej starostlivosti: “Nakoniec máme rozšírenú striedavú starostlivosť. Sudkyňa mu nariadila, že mi musí platiť na deti výživné,“ dodala bruneta. Bičanovi však po pojenávaní do reči nebolo a tak na akékoľvek otázky odpovedal len formulkou “bez komentára”. Jeho kroky pravdepodobne viedli za mladou milenkou, s ktorou spolu randia od decembra minulého roku.

Foto:

bican manzelka

manzelka bican
Moderátor Bičan s exmanželkou Editou.
andrej bican deti
Andrej Bičan s rodinou.
bičan milenka
Andrej Bičan s milenkou Michaelou.

Andrej Bičan sa rozviedol s manželkou Editou

Zdroj: cas.sk | Video: cas.sk | Foto: Instagram, facebook