Niektoré decká vedia v škole poriadne znepríjemniť život. Na vlastnej koži to pocítila aj sympatická Ellie Jones, ktorá sa na základnej škole stala terčom neľútostnej šikany. Jedného dňa sa však rozhodla podstúpiť niečo, z čoho tyranom padla sánka až po zem!

Ellie sa od detstva stretávala s krutou šikanou a posmeškami neľútostných spolužiakov. Za všetko mohol jej nesúmerný chrup. Keď mala osem rokov, prestala jej rásť čeľusť. Z toho dôvodu sa jej do tak malého priestoru nezmestili všetky zuby a došlo k ich pokryveniu.

Jedného dňa sa však rozhodla so šikanou skoncovať a svojou úžasnou premenou všetkým vyrazila dych. Po excelentnej premene Ellie vyzerá konečne tak, ako si vysnívala. V šestnástich rokoch podstúpila prvú, veľmi bolestivú operáciu. Najradikálnejšej zmeny sa však dočkala vo svojich dvadsiatich rokoch, vďaka šikovným rukám chirurgov.

Dnes je z Ellie krásna, sebavedomá žena, ktorej bývali tyrani môžu jej krásu iba závidieť. Pozrite sa, ako sa zo škaredého káčatka stala nádherná labuť.

Zdroj/Foto: Facebook