34 ročná žena, ktorá si privyrába, ako blogerka zavesila na internet veľké varovanie pre opustené ženy: ŽENY, TOTO SO SVOJIM UMELÝM KAMARÁTOM NIKDY NEROBTE, INAK SKONČÍTE, AKO JA!

 

34 ročná ženička menom Nadia si po rozvode zadovážila svojho prvého kamaráta, no na nešťastie to nedopadlo dobre. Na svojom blogu začína prvé riadky varovania takto: Už dlho to nemala, ale zároveň som nebola pripravená s niekým sa opäť zblížiť. Preto som sa po krátkom surfovaní na internete rozhodla kúpiť svojho prvého, umelého kamaráta…

Ako ďalej uvádza svojou novou hračkou sa v najbližších dňoch stala doslova posadnutá. Páčila sa mi jeho ľahkosť a hlavne rýchlosť, ktorou ma dokázal priviesť k vrcholu. Bolo to, ako droga a ja som si ho vzala do aj viac ako päťkrát denne. Po niekoľkých týždňoch však začala pociťovať bodavú bolesť v pánve a tak bola nútená zájsť k lekárovi.

Prečítajte si tiež:

Na HULVÁTA: Neskutočné, čo urobil šofér, ktorému skrížila cestu krásna žena!

 

Až keď sa ma spýtal pár otázok… až vtedy som zistila, že moja bolesť je výsledkom nadmerného používania tejto hračky. Napokon sa lekárovi priznala, že svojho umelého kamaráta používala minimálne päťkrát denne a vždy na plný výkon. Ten jej odporučil, aby ho na pár týždňov prestala používať a všetko bolo v poriadku. Žienka síce na podobné hračky nezanevrela, no napriek tomu sa rozhodla všetky ženy varovať: Keď niečo skúšate po prvýkrát, treba na to ísť zľahla. Tieto pomôcky sú síce výborný spôsob na preskúmanie vlastnej fantázie a pomôže vám získať nové skúsenosti, ale pozor! Nemali by ste to preháňať a začiatočníčkom už vôbec nedoporučujem jazdiť na plný výkon!

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!