Dámy, ktoré si nechávajú pravidelne lepiť umelé nechty, sa budú vedieť asi skôr vžiť do situácie blogerky Amelie Perrin. Avšak pohľad na jej ruky spôsobí bolesť nielen im!

Beauty blogerka Amelia Perrin sa s fanúšikmi podelila o svoju nepríjemnú skúsenosť. 20-ročná brunetka si nechávala svoje nechty zdobiť celých šesť rokov bez prestávky tými akrylovými. Keď jej však jeden z nich odpadol, rozhodla sa, že si sama strhne aj ďalších deväť. To, čo ale na svojich rukách zbadala, zrejme nečakala. Jej prirodzené nechty boli úplne zničené, doslova jej na niektorých miestach bolo vidno mäso. Tieto rany jej spôsobovali veľké muky najmä pri sprchovaní, kedy často neudržala slzy. Aby si teda nechtové lôžka preliečila, prelepovala si ich náplasťami a na regeneráciu začala jesť tabletky biotín.

Jeden by si pomyslel, že Amelia sa na svojej chybe poučila, avšak opak je pravdou. Po tom, ako nechty mierne vzkriesila, opäť si zašla do salónu po ich akrylovú alternatívu. Vraj bola ešte ďaleko od stavu, kedy by boli úplne v poriadku a je si vedomé aj toho, že ostanú zničené.

Zdroj/Foto: Twitter, dailymail.co.uk