Šou Svadba na prvý pohľad je už od začiatku vysielania jedna veľká kontroverzia. Divákov zaujíma každý detail, chcú vedieť, či sú príbehy a protagonisti skutoční, či je svadba reálna a čo sa stane o pár týždňov. V poradí tretí pár všetkých šokoval azda najviac!

Inštruktorka baby plávania Lucia má v posledných dňoch hlavu ako melón. Starosti jej robí neslávna minulosť na koženom gauči a hriechy z minulosti, ktoré ju pomaly, ale iste dobiehajú. Aj napriek tomu, že svoje skutky ľutuje, novopečený manžel Ivan sa o nej dozvedá ďalšie veci, tie by nepotešili zrejme žiadneho chlapa.

o 9 rokov starší podnikateľ sa v posledných dňoch dozvedel ďalšie strašné veci, ktorými si krásna svetlovláska musela prejsť. Aj keď sa chcela vyhnúť ich medializácii, nepodarilo sa. Okrem predýchavania jej šteklivého videa sa musí vyrovnať aj s jej drogovou minulosťou.

„To video bola najväčšia chyba v mojom živote, ktorú by som chcela úplne vymazať, ale, samozrejme, to bolo podmienené aj tým, že som mala problémy s drogami. Chcela som si aj ublížiť, lebo som to psychicky nevedela zniesť,“ priznala pre cas.sk Lucia.

„Dozvedel som sa niektoré veci o Luciinej minulosti. Bola sa liečiť z ťažkej závislosti. Išlo o jej užívanie drog. Bola na liečení. Zatiaľ to nejako zvládam, ale mám strach, čo ešte príde,“ priznáva zronený manžel, ktorý si k Lucke pomaly, ale iste začal vytvárať silné puto.

Minulosť nezmení

Aj napriek všetkému ale Lucka svoju minulosť nezmení a čo sa stalo, sa už neodstane. Bolo pre ňu ale veľmi dôležité, aby sa to Ivan dozvedel priamo od nej.

“Neviem, čo bude ďalej, budeme spolu, pôjdeme ďalej, skúsime to. Bolo to šokujúce, ale chcem ísť ďalej, len som to potreboval stráviť,“ vysvetľuje Ivan, ktorý rozhodne verí v druhé šance.

Foto: Instagram/ tvmarkizaofficial | Zdroj: cas.sk